AS-Motor má řešení pro solární parky.

AS-Motor má ideální nástroje na vysokou trávu i težce přístupná místa pod solárními panely.

Solární parky je třeba udržovat tak, aby podávaly maximální výkon. Vysokou trávu a jiný porost je třeba efektivně sekat, aby bylo možné držet nízké provozní náklady. Sekačky AS-Motor Allmäher a traktory Sherpa efektivně posekají hodně zarostlá místa, dálkově ovládaná cepová sekačka AS 751 je perfektní na sekání pod solárními panely.

Professional care of solar parks

Solar plants are often situated in peripheral areas such as motorways or railroads and are thus only mowed a few times per year. AS-Motor‘s robust cutting technology can easily handle high grass and dense growth, in addition to slopes and uneven terrain.

 

Na sekačkách sedíme často dlouhé hodiny a proto opravdu oceňujeme komfort sekaček AS 980 s odpruženým sedadlem. Naše firma potřebuje profesionální stroje. AS 980 Enduro je extrémně odolná sekačka, která nás nikdy nenechala va štychu. Naopak, oproti jiným traktorovým sekačkám nabízí úžasný komfort.

– Harald Ernstberger (majitel firmy Joe's Forstservice)

využití

Profesionální technologie

V sezoně profesionálové sekají často pět dní v týdnu, osm hodin denně. Na poli kvality, odolnosti a profesionálních výsledků jsou stroje AS-Motor neporazitelné.
Dalšími vyhodami jsou nízká hmotnost, upevňovací oka pro bezpečnou přepravu stroje a jeho kompaktní rozměry.

Vysoká luční tráva

Sady nebo zeleň podél cest se běžně sekají pouze jednou nebo dvakrát ročně. Tráva a křoví mohou vyrůst i do metrové výšky. Ručně vedené sekačky AS Allmäher a traktorové sekačky Sherpa podávají skvělý výkon a vynikající mulčovací výsledky přesně v takových podmínkách.

Nerovný terén

Zvířecí nory, mraveniště nebo potoky způsobují nerovnosti terénu. Hned několik sekaček AS-Motor má vysokou světlou výšku, pohon všech kol, uzávěrku diferenciálu a pneumatiky vhodné na členitý terén.

Svahy

Sekačky AS-Motor mají vysokou světlou výšku, nízkou celkovou hmotnost, optimální rozložení hmotnosti a nízké těžiště pro práci na svazích.

Dálkové ovládání

Dálkově ovládané sekačky umožňují sekání na velmi strmých svazích. Obsluha seká v bezpečné vzdálenosti od prachu, vosích hnízd, klíšťat atd.

produkty

AS 920 Sherpa 2WD

Rychlá a obratná traktorová sekačka s uzávěrkou diferenciálu pro středně strmé svahy

90 cm
20,1/27,0 kW (k)
k produktu »
AS 1040 YAK 4WD

Silná, robustní a v těžkém terénu jako doma - AS 1040 Yak 4WD

100 cm
17,2/23,0 kW (k)
k produktu »