AS-Motor má řešení pro profesionální poskytovatele zahradnických služeb

Sekačky AS-Motor mají přesně takový výkon a skvělé výsledky, jaké profesionálové pracující v zahradnictví od svých nástrojů očekávají.

Profesionální zahradnické služby zahrnují údržbu soukromých zahrad, okrasných trávníků i péči o chráněná zelená území. Vždy se očekávají perfektní výsledky. AS-Motor nabízí poskytovatelům zahradnických služeb profesionální technologie, které potřebují, aby dosáhli dokonalých výsledků i v těžkém terénu. Vysoká kvalita a odolnost našich sekaček zvyšují efektivitu i bezpečnost obsluhy.

Ušetřím plno času tím, že sekačku nemusím restartovat pokaždé když potřebuji vyprázdnit sběrný koš nebo přejet před chodník na zahradě... S výsledky při sekání a sběru trávy u AS 531 jsem velmi spokojený i na mokrém povrchu. Servis AS-Motor je bezproblémový a rychlý stejně jako sekačka sama.

– Michael Hiller o AS 531 (majitel firmy Apollo Grünpflege ve městě Oppenweiler)

Sekačka AS 63 nás zcela nadchla. Moji zaměstnanci mi řekli: ,,Šéfe, musíte koupit jedině tuhle!''

– Joachim Schäfer (majitel firmy Schwarz & Schäfer Agrarservice)

využití

Profesionální technologie

V sezoně profesionálové sekají často pět dní v týdnu, osm hodin denně. Na poli kvality, odolnosti a profesionálních výsledků jsou stroje AS-Motor neporazitelné.
Dalšími vyhodami jsou nízká hmotnost, upevňovací oka pro bezpečnou přepravu stroje a jeho kompaktní rozměry.

Okrasné trávníky

Okrasné trávníky v soukromých zahradách i na veřejných prostranstvích lze udržovat mulčovacími sekačkami nebo sekačkami se sběrným košem. Při mulčování je tráva rozemletá a zůstává na povrchu trávníku jako přírodní hnojivo. Sběrné koše posekanou trávu sbírají a pomáhají přepravovat na sběrné místo. Okrasné trávníky se sekají obvykle jednou týdně na výšku 40–50 mm ze své maximální výšky 15 cm.

Květnaté louky

Květnaté louky vytváří přirozené prostředí pro včely a významně přispívají k biodiverzitě a zachovávání ekosystému. Než vykvetou, mohou rychle vyrůst do výšky 40 cm a měly by se sekat 3-4x ročně. Naše profesionální sekačky, mulčovací sekačky s bočním výhozem, sekačky Allmähers a traktory Vám v péči o louky pomohou.

Vysoká luční tráva

Sady nebo zeleň podél cest se běžně sekají pouze jednou nebo dvakrát ročně. Tráva a křoví mohou vyrůst i do metrové výšky. Ručně vedené sekačky AS Allmäher a traktorové sekačky Sherpa podávají skvělý výkon a vynikající mulčovací výsledky přesně v takových podmínkách.

Mulčování

Mulčování je proces, kdy jsou odřezky trávy několikrát nasekány a rozemlety na jemný mulč, který pak v trávě zůstává jako přírodní hnojivo. Speciální mulčovací nože a kruhová mulčovací jednotka se hodí na okrasné trávníky. Systém křížových nožů nebo cepové sekačky jsou vhodné především na sekání vysoké trávy.

Nerovný terén

Zvířecí nory, mraveniště nebo potoky způsobují nerovnosti terénu. Hned několik sekaček AS-Motor má vysokou světlou výšku, pohon všech kol, uzávěrku diferenciálu a pneumatiky vhodné na členitý terén.

Svahy

Sekačky AS-Motor mají vysokou světlou výšku, nízkou celkovou hmotnost, optimální rozložení hmotnosti a nízké těžiště pro práci na svazích.

Pohon všech kol

Pohon všech kol nejen zajišťuje výkon na svazích se sklonem přes 30 stupňů, ale i vysokou míru bezpečnosti při jízdě z kopce. Pohon všech kol zajišťuje bezproblémový pohyb i ve vlhkém prostředí a na nerovném terénu - i když kola jedné nápravy již nemají trakci.

Dálkové ovládání

Dálkově ovládané sekačky umožňují sekání na velmi strmých svazích. Obsluha seká v bezpečné vzdálenosti od prachu, vosích hnízd, klíšťat atd.

produkty

AS 510 ProClip 2in1 2T A

Dvoubodý motor pro sekání i mulčování

51 cm
4,4/6,0 kW (k)
k produktu »
AS 531 2T ES MK B

Sekačka s dvoudobým motorem pro maximální bezpečnost na svazích

53 cm
4,4/6,0 kW (k)
k produktu »
AS 53 2T ES 4WD RB

Svahová sekačka s pohonem všech kol a zpátečkou

53 cm
4,4/6,0 kW (k)
k produktu »
AS 62 4T B&S

Silná a obratná sekačka

61 cm
4,1/5,5 kW (k)
k produktu »
AS 63 2T ES

Moderní sekačka Allmäher na svahy a obtížný terén

61 cm
4,4/6,0 kW (k)
k produktu »
AS 65 4T B&S

Profesionální Allmäher poháněný motorem Briggs&Stratton

65 cm
9,7/13,0 kW (k)
k produktu »
AS 901 SM

Profesionální cepový mulčovač s vysokým výkonem

90 cm
11,9/16,0 kW (k)
k produktu »
AS 900 Enduro

Robustní a spolehlivá traktorová sekačka na vysokou trávu s bočním výhozem

90 cm
11,9/16,2 kW (k)
k produktu »
AS 915 Sherpa 2WD

Ergonomické zpracování a spolehlivý žací výkon

90 cm
16,4/22,0 kW (k)
k produktu »
AS 940 Sherpa 4WD

Sekačka na vysokou trávu se stálým pohonem všech kol

90 cm
20,1/27,0 kW (k)
k produktu »
AS 940 Sherpa 4WD XL

Traktorová sekačka na vysokou trávu s trvalým pohonem všech kol a větší světlou výškou

90 cm
20,1/27,0 kW (k)
k produktu »
AS 1040 YAK 4WD

Silná, robustní a v těžkém terénu jako doma - AS 1040 Yak 4WD

100 cm
17,2/23,0 kW (k)
k produktu »