AS-Motor má řešení pro sportoviště a golfová hřiště.

AS-Motor nabízí profesionální nástroje na efektivní údržbu sportovišť a golfových hřišť.

Whether managing green areas around sports stadiums, car parks, embankments and the rough of golf courses, or delivering perfect mulching results on the sports fields and golf courses themselves, AS-Motor provides a variety of options for the professional maintenance of athletic facilities.

Příklady využití

Athletic facilities

Featuring various terrains and application areas, sports facilities require professional upkeep of green spaces. AS-Motor’s 2-stroke powered mowers are ideally suited for sloped embankments as well as high grass in peripheral regions. AS-Motor’s mechanical weed removal devices offer a chemical-free solution to the maintenance of car parks, walkways and paved areas at sports facilities.

The rough and lakes on golf courses

The rough often comprises three-quarters of a golf course’s total area. These areas must be maintained to prevent the encroachment of scrub while protecting native obstacles such as bushes and trees.  AS-Motor’s walk-behind mowers provide precision and cutting power when mowing the rough, as well as uneven terrain and the slopes around lakes.

využití

Okrasné trávníky

Okrasné trávníky v soukromých zahradách i na veřejných prostranstvích lze udržovat mulčovacími sekačkami nebo sekačkami se sběrným košem. Při mulčování je tráva rozemletá a zůstává na povrchu trávníku jako přírodní hnojivo. Sběrné koše posekanou trávu sbírají a pomáhají přepravovat na sběrné místo. Okrasné trávníky se sekají obvykle jednou týdně na výšku 40–50 mm ze své maximální výšky 15 cm.

Květnaté louky

Květnaté louky vytváří přirozené prostředí pro včely a významně přispívají k biodiverzitě a zachovávání ekosystému. Než vykvetou, mohou rychle vyrůst do výšky 40 cm a měly by se sekat 3-4x ročně. Naše profesionální sekačky, mulčovací sekačky s bočním výhozem, sekačky Allmähers a traktory Vám v péči o louky pomohou.

Mulčování

Mulčování je proces, kdy jsou odřezky trávy několikrát nasekány a rozemlety na jemný mulč, který pak v trávě zůstává jako přírodní hnojivo. Speciální mulčovací nože a kruhová mulčovací jednotka se hodí na okrasné trávníky. Systém křížových nožů nebo cepové sekačky jsou vhodné především na sekání vysoké trávy.

produkty

AS 510 ProClip 4T A

Mulčovací sekačka pro profesionální uživatele

51 cm
4,2/5,7 kW (k)
k produktu »
AS 920 Sherpa 2WD

Rychlá a obratná traktorová sekačka s uzávěrkou diferenciálu pro středně strmé svahy

90 cm
20,1/27,0 kW (k)
k produktu »
AS 1040 YAK 4WD

Silná, robustní a v těžkém terénu jako doma - AS 1040 Yak 4WD

100 cm
17,2/23,0 kW (k)
k produktu »