Udržitelnost

Udržitelnost v AS-Motor

Jako jeden z předních výrobců profesionálních sekaček se společnost AS-Motor zavázala k udržitelnosti. Naše robustní sekačky jsou zkonstruovány tak, aby měly velmi dlouhou životnost. AS-Motor stroje raději opravuje, než aby je vyměňoval za nové. Většinu náhradních dílů máme na skladě i 30 a více let od doby, kdy sekačku zakoupíte Naše nadšení pro kvalitu znamená nejen spokojenost uživatelů, ale také menší množství spotřebního odpadu.

Angažujeme se v sociální oblasti

AS-Motor je rodinným podnikem již přes 60 let a vychází ze základů naší místní komunity. Od roku 2012 ve spolupráci s nadací Samariterstiftung Fränkische Werkstätten Obersontheim AS-Motor integruje mezi své pracovní síly zdravotně postižené občany a v posledních letech také několik několik syrských uprchlíků.

Recyklovatelné a šetrné

Stroje AS-Motor jsou vyráběny z více než 99% z recyklovatelných ocelových a kovových částí, a to úsporným způsobem šetrným k životnímu prostředí. Mezi konstrukční aspekty patří eliminace nadbytečných částí a plastů s výjimkou nezbytných případů a lehká konstrukce, která je maximálně efektivní při práci.

Certifikovaní regionální dodavatelé

Dlouhá životnost strojů AS-Motor je založena již na výběru materiálů, které splňují nejpřísnější standardy kvality. 70% našich dílů nakupujeme od certifikovaných regionálních dodavatelů, jejichž výhodou jsou krátké dodací cesty. Produkty AS-Motor splňují normy ISO, DPLF a ANSI.

Inovativní efektivita

Stroje AS-Motor jsou 100% vyráběny v Německu. Vysoká vertikální integrace, moderní principy montáže a ,,štíhlého managementu“ jsou využívány v cílených a účinných výrobních metodách, které minimalizují plýtvání. Udržitelnost pokračuje v plánování a vývoji našich nových produktů. Výzkum se zaměřuje na motory s nízkými a emisemi a na autonomní stroje pro sečení trávy.