AS-Motor - kontakt

Kontaktovat AS-Motor lze několika způsoby. Můžete použít vyhledávač našich dealerů nebo zde dostupný kontaktní formulář. Těšíme se na Vaši zprávu.

Dovozce sekaček AS Motor pro ČR  je firma UNIKONT GROUP s.r.o., Služeb 609/6, 108 00 Praha 10, www.unikont.cz, unikont@unikont.cz

Dovozce sekaček AS Motor pro SK je firma UNIKONT SLOVAKIA spol. s.r.o, Murgašova 922/50, 018 41 Dubnica nad Váhom, www.unikont.sk, dubnica@unikont.sk

 

Vyhledat dealera

Nejlépe se s našimi produkty seznámíte tak, že Vám ho předvede náš autorizovaný dealer.

Vyhledat dealera

Kontaktní formulář

AS-Motor si cení Vaší zpětné vazby. Kontaktujte nás s jakýmikoliv dotazy ohledně naší společnosti nebo produktů pomocí kontaktního formuláře níže.

Kontaktní formulář

Katalog

Náš katalog obsahuje přehled celého sortimentu AS-Motor. Porovnejte sekačky podle oblasti jejich využití, pracovních rychlostí, výšky sečení nebo z hlediska vhodnosti na strmé svahy. Najdete tak to nejlepší řešení pro Vaše podmínky. Katalog Vám zašleme poštou nebo e-mailem. Vyžádejte si jej  prostřednictvím formuláře níže.

Objednat katalog

Vyzkoušení stroje

Vyžádejte si bezplatné předvedení našich sekaček a přesvědčte se o jejich kvalitě a výkonu sami. Zajistíme Vám konzultaci z Vašim místním autorizovaným dealerem AS-Motor.

Objednat předvedení stroje