AS-Motor má řešení pro jízdárny.

AS-Motor nabízí efektivní technologie pro jízdárny, které Vám ušetří čas.

Stáje a jízdárny mají rozmanité typy zelených ploch. AS-Motor má řešení pro trávníky, výběhy pro koně i jejich okolí.

Příklady využití

Paddocks

Horse pastures and paddock fence systems require regular care and maintenance. AS-Motor Allmähers are ideal for mowing around fence posts and under fences. In addition, AS-Motor’s mulching mowers deliver a perfect mulching result on pastures. The mulched cuttings can remain on the surface and act as a natural fertiliser.

Výběhy

Profesionální jízdárny potřebují perfektně udržované výběhy. Efektivním a hospodárným řešením jsou mulčovací sekačky AS. Traktorové sekačky si poradí s vysokou trávou na okrasných trávnících nebo ve velkých výbězích.

Údržba pastvin pro koně je s AS 800 FreeRider potěšením, a to i kolem ohrad. Díky nízkému těžisti se dá dobře sekat i na svazích.

– Peter Eisenmann (majitel společnosti Horse Gear Innovations KG)

využití

Okrasné trávníky

Okrasné trávníky v soukromých zahradách i na veřejných prostranstvích lze udržovat mulčovacími sekačkami nebo sekačkami se sběrným košem. Při mulčování je tráva rozemletá a zůstává na povrchu trávníku jako přírodní hnojivo. Sběrné koše posekanou trávu sbírají a pomáhají přepravovat na sběrné místo. Okrasné trávníky se sekají obvykle jednou týdně na výšku 40–50 mm ze své maximální výšky 15 cm.

Květnaté louky

Květnaté louky vytváří přirozené prostředí pro včely a významně přispívají k biodiverzitě a zachovávání ekosystému. Než vykvetou, mohou rychle vyrůst do výšky 40 cm a měly by se sekat 3-4x ročně. Naše profesionální sekačky, mulčovací sekačky s bočním výhozem, sekačky Allmähers a traktory Vám v péči o louky pomohou.

Vysoká luční tráva

Sady nebo zeleň podél cest se běžně sekají pouze jednou nebo dvakrát ročně. Tráva a křoví mohou vyrůst i do metrové výšky. Ručně vedené sekačky AS Allmäher a traktorové sekačky Sherpa podávají skvělý výkon a vynikající mulčovací výsledky přesně v takových podmínkách.

Mulčování

Mulčování je proces, kdy jsou odřezky trávy několikrát nasekány a rozemlety na jemný mulč, který pak v trávě zůstává jako přírodní hnojivo. Speciální mulčovací nože a kruhová mulčovací jednotka se hodí na okrasné trávníky. Systém křížových nožů nebo cepové sekačky jsou vhodné především na sekání vysoké trávy.

Nerovný terén

Zvířecí nory, mraveniště nebo potoky způsobují nerovnosti terénu. Hned několik sekaček AS-Motor má vysokou světlou výšku, pohon všech kol, uzávěrku diferenciálu a pneumatiky vhodné na členitý terén.

Svahy

Sekačky AS-Motor mají vysokou světlou výšku, nízkou celkovou hmotnost, optimální rozložení hmotnosti a nízké těžiště pro práci na svazích.

Zámková dlažba

AS 50 má vysoký výkon a díky svému vysokému výkonu je vhodným odstraňovačem plevele na rozlehlých plochách a nerovných plochách. Sběrný koš eliminuje nutnost zametání a úklidu.

produkty

AS 510 ProClip 4T A

Mulčovací sekačka pro profesionální uživatele

51 cm
4,2/5,7 kW (k)
k produktu »
AS 62 4T B&S

Silná a obratná sekačka

61 cm
4,1/5,5 kW (k)
k produktu »
AS 63 4T B&S

Moderní sekačka Allmäher s výkonným motorem na vysokou trávu

61 cm
4,1/5,5 kW (k)
k produktu »
AS 701 SM

Příkopový mulčovač pro svahy a obtížný terén

70 cm
9,7/13,0 kW (k)
k produktu »
AS 800 FreeRider

Traktorová sekačka s uzávěrkou diferenciálu pro lepší trakci

80 cm
9,7/13,0 kW (k)
k produktu »
AS 900 Enduro

Robustní a spolehlivá traktorová sekačka na vysokou trávu s bočním výhozem

90 cm
11,9/16,2 kW (k)
k produktu »
AS 915 Sherpa 2WD

Ergonomické zpracování a spolehlivý žací výkon

90 cm
16,4/22,0 kW (k)
k produktu »
AS 920 Sherpa 2WD

Rychlá a obratná traktorová sekačka s uzávěrkou diferenciálu pro středně strmé svahy

90 cm
20,1/27,0 kW (k)
k produktu »
AS 625 KM

Bubnová sekačka s dvourychlostní trakcí na náročný terén

62 cm
4,1/5,5 kW (k)
k produktu »
AS 30 WeedHex 140

Mechanický odstraňovač plevele

35 cm
2,4/3,3 kW (k)
k produktu »